Меню
Зверніть увагу! Українська версія містить не всі розділи сайту.
Перейти до повної російської версії

Контакти

(044) 233 36 37
(063) 233 36 37
Контакты студии STAR Video
Графік прийому замовлень
ПН-СБ, 10.00-20.00
Мы на VimeoМы в TwitterМы в Google+Мы на FacebookМы Вконтакте
Перехід за посиланнями вище веде на російськомовну сторінку сайта

Наші клієнти

 • 01.jpg
 • 02.jpg
 • 03.jpg
 • 04.jpg
 • 05.jpg
 • 06.jpg
 • 07.jpg
 • 08.jpg
 • 09.jpg
 • 10.jpg
 • 11.jpg
 • 12.jpg


ВИ – ЗІРКИ НАШИХ ФІЛЬМІВ! Кращі ціни і гарантія якості

Вітаємо Вас на офіційному сайті відеостудії STAR Video. Ми пропонуємо повний спектр послуг, таких як відеозйомка в м. Київ та відеомонтаж. Ми – молода команда фахівців, тому всі наші відео продукти зроблені професійно і сучасно.

Ми цінуємо наших замовників понад усе і вважаємо, що творче бачення клієнта завжди можна сумістити з нашим професійним досвідом. Ви зірки наших фільмів! Ми дотримуємося цього девізу вже впродовж двох років нашої роботи.

Для нас, співробітників STAR Video, відео зйомка не рутина, а хобі, творчість і робота в одному. Креативний підхід до відеозйомки та відеомонтажу – основа філософії нашої роботи.

Відеозйомка – Київ та область: кращі ціни, гарантія якості

Видеостудія STAR VideoЯкщо найближчим часом у Вас намічається особлива або урочиста подія, яку Ви бажаєте зберегти в пам’яті на довгі роки – ми з радістю виконаємо відеозйомку, а потім змонтуємо отримане відео. Більш того, щоб перегляд був більш зручним, ми можемо зробити для Вас ексклюзивний DVD-фільм, оформлення якого зробить наш професійний дизайнер.

Крім стандартних видів відео зйомки урочистостей ми займаємося створенням відео для бізнесу. Якщо Ви організатор концерту, музикант, бізнесмен, директор рекламного агентства, то співпраця з нами буде вигідною і приємною. Ми маємо досвід роботи з зірками українського шоу-бізнесу, а також з великими кампаніями і телеканалами.

Відеозйомка в Києві – ціни Вас приємно здивують

Ціни на відеозйомку від київської студії STAR Video не злякають Вас. Ми дотримуємось прозорої та демократичної цінової політики, в чому Ви можете переконатись переглянувши сторінку з вартістю робіт.

Відеомонтаж в Києві – нас обирають, тому, що ми вміємо це робити

Багато студій в Києві пропонують відеомонтаж за різними цінами, але виконують його тільки за умови, якщо зйомка відео була замовлена саме у них. Наша пропозиція унікальна, оскільки ми працюємо з різними вихідними даними і формат відео відіграє другорядну роль.

При здійсненні відеомонтажу наші фахівці можуть використовувати футажі високої якості, виконувати накладення титрів, робити корекцію кольору, а також створювати інші графічні ефекти за необхідності.

Відеозйомка HD або найкраща якість Вашого фільму

Ми знімаємо відео в Full HDМи використовуємо сучасну цифрову відеоапаратуру – камери Sony, Panasonic і DSLR-фотоапарати Canon, що дозволяють отримувати відео в форматі Full HD 1920 x 1080 / 60i з високим bitrate. Наші оператори в роботі використовують безліч ракурсів і планів – загальних, середніх, ближніх, а також уміло комбінують репортажну і постановочну відеозйомку.

Якщо Ви ще досі сумніваєтесь, де замовити відеозйомку та відеомонтаж в Києві – просто зателефонуйте за контактними телефонами і менеджер відповість на всі Ваші запитання.